Аліекспресс Майже даром – що це за розпродаж?

Що таке Майже даром на Аліекспресс?Що це за розпродаж на Аліекспресс – Майже даром? Відповідь на це питання ви знайдете в нашій статті!

«Майже даром» – це рубрика Горящих товарів, в якій продавці пропонують товари за дуже низькими цінами. Як правило, в цій категорії всього 10 позицій, при цьому на продаж в кожної з них виставляється від 10 до 100 одиниць товару, в залежності від його типу. При цьому встановлюється обмеження не більше 1-2 одиниць товару в одні руки, хоча це залежить від передбачуваного обсягу продажу.

Коли на Аліекспресс бувають розпродажі Майже даром і як їх знайти?

Асортимент розпродажі поповнюється разом і з загальним асортиментом Групових покупок – кожен понеділок, вівторок, середу та п’ятницю о 10:00 по Москві.

Щоб знайти категорію Аліекспресс «Майже даром» потрібно зайти в Групові покупки , після чого вибрати вкладку Майже даром.

Аліекспресс Майже даром

Після натискання відкриється вітрина з товарами розпродажу.

В цілому знайти розділ «Майже даром» легше, ніж встигнути що-небудь в ньому купити.

Основна схема покупки проста: ви відкриваєте сторінку вподобаного товару, натискаєте «Купити», після цього вибираєте колір/розмір товару (якщо це передбачено продавцем), підтверджуєте свій вибір і переходите на сторінку з введенням капчі. Введення капчі необхідно для того, щоб система переконалася, що ви – не бот. Саме на цьому етапі «застряє» більшість користувачів, через що згодом не встигає купити. Капча – латиниця + цифри, тому у кого є досвід – справляються досить-таки швидко.

Але тут є одна хитрість: якщо ви купуєте на Аліекспресс за допомогою мобільного додатку, вам не потрібно вводити цю капчу . Тобто ви тиснете «Купити», вибираєте товар, підтверджуєте свій вибір – і все. Природно, це швидше, тому якщо у вас є смартфон або планшет на Android, раджу скачати і встановити додаток Аліекспресс для покупок. Звичайно, він не є гарантією того, що ви встигнете викупити товар, який сподобався, але значно збільшує ймовірність цього, так як ви не будете витрачати дорогоцінні секунди на введення капчі.

І наступний лікнеп буде присвячений тому, як купити на Аліекспресс товари з розпродажу «Майже даром», а також деякі пов’язані з цим хитрості. Загалом, буде цікаво і корисно, я думаю. Слідкуйте за оновленнями 🙂

І наостанок: якщо цей пост був вам корисний, ви можете сказати нам «Спасибі» – поділившись ним в будь-якій зручній вам соцмережі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *