Чи можлива відміна замовлення на Аліекспресс до оплати?

Скасування замовлення на Аліекспресс до оплатиХочете дізнатися, чи можливе скасування замовлення на Аліекспресс до оплати? Можливе! Прочитайте статтю і дізнайтеся, як це зробити.

Як скасувати замовлення на Аліекспресс до оплати?

Насправді скасування замовлення на Аліекспресс до внесення плати за нього – справа дуже проста. Для цього достатньо просто заглянути в список своїх замовлень і знайти потрібне, після чого натиснути кнопку «Скасувати замовлення».

Як скасувати замовлення на Аліекспресс до оплати

Після цього ви будете перенаправлені на сторінку замовлення, де потрібно натиснути кнопку «Скасування замовлення».

Як запросити скасування замовлення на Аліекспресс до оплатиПісля цього з’явиться спливаюче віконце, де вам запропонують вибрати причину скасування.

Причини скасування замовлення на Аліекспресс до оплати

Як бачите, причини досить очевидні, хоча особисто мені вистачило б тільки першої – «Мені не потрібене це замовлення».

Втім, інші приводи у мене просто не виникали, тому як адреса доставки у мене всього одна, купонами я практично не користуюся, а до складу замовлення і способу його доставки ставлюся вкрай уважно. Але я цілком допускаю, що у користувачів можуть виникати такі проблеми, тому ніяких питань 🙂

Я скасувала замовлення через непотрібність, тому він одразу закрилося автоматично, без участі продавця.

Результат скасування замовлення до оплати на АліекспрессЯк бачите, скасування замовлення на Аліекспресс до оплати дійсно не доставляє ніяких складнощів. Інша справа, якщо вам раптом знадобиться скасувати замовлення після оплати, адже для цього потрібно відповідна реакція продавця. 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *