Чи можна не залишати відгук на Аліекспресс?

Що буде, якщо не залишити відгук на Аліекспресс?Вас цікавить, чи можна не залишати відгук на Аліекспресс? У цій статті ви знайдете відповідь на своє питання!

Сьогодні я буду короткою 🙂 Порівняно.

Якщо говорити про те, чи можна не залишати відгук на Аліекспресс, то я відповім – можна. При цьому можливі кілька варіантів.

Якщо ви не хочете взагалі «світитися» в списку відгуків по товару, то просто підтверджуєте отримання замовлення (якщо отримали його) або відкриваєте суперечку (через неотримання товару або по будь-який інший причині, що підходить вам) і все – нічого більше не робите.

Через місяць після закриття замовлення відгук буде закритий і ще 30 днів вам буде дано на його редагування. Таким чином, через 2 місяці на сторінці товару не залишиться інформації про те, що ви його замовляли. Напевно ви бачили, коли на сторінці товару було відображено, наприклад, 6 замовлень, але при цьому всього 4 відгуки. Ось саме тому так і відбувається.

Але іноді виникає така ситуація, коли начебто все нормально, але і сказати з приводу покупки особливо нічого. В цьому випадку можна просто залишити відгук, виставивши оцінки- «зірочки», але нічого не написавши в поле для тексту. У такому випадку ваш відгук буде виглядати так.

Чи можна не залишати відгук на Аліекспресс?

Тобто в поле відгуку написано, що фідбеку немає, залишений відгук за замовчуванням.

До слова, якщо я не помиляюся, не так давно подібний відгук залишався навіть тоді, коли користувач взагалі нічого не виставляв і не писав (як описано вище), тепер же такі подібні «порожні» відгуки просто не відображаються, а напис «стандартного фідбеку» з’являється тільки при не заповненому текстовому полі. Загалом, якось так.

Так що якщо не хочете морочитися з відгуками – не заморочуйтесь і не залишайте їх. Але майте на увазі, що ваш відгук може допомогти комусь іншому точно так же, як чужі відгуки можуть вплинути на ваше рішення при покупці тієї або іншої речі і застерегти від невдалої покупки…

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *