Чому не відстежується посилка з Аліекспресс: що робити?

Чи не відстежується посилка з Аліекспресс: що робити?Приблизно кожна третя посилка з Аліекспресс не відслідковуєте. Чому це відбувається і що робити в такому випадку?

Взагалі існує декілька поширених ситуацій, коли посилка з Аліекспресс може не відстежуватися. Про причини їх виникнення та наслідки ми і поговоримо далі.

Чому не відстежується посилка з Аліекспресс?

Основними причинами неможливості відстежити пересування посилки є:

  • прагнення продавця заощадити – він відправляє звичайною посилкою, без можливості відстеження (найчастіше);
  • шахрайські дії – завідомо неправдивий трек-код, причому посилка може бути відправлена ​​(без відстеження), а може – і ні;
  • помилка з боку сервісу відстеження (досить рідко);
  • окремі системи відстеження повільно оновлюються і посилка просто ще не встигла «проявитися».

Найчастіше за пересуванням посилки можна простежити тоді, коли товар коштує дешевше, ніж послуга його відстеження. А вона, за словами різних продавців, коштує від 2.5 $, що не заважає деяким з них вимагати і 5 $, і 10 $ за можливість трекінгу. Тому, купуючи копійчану дрібницю, морально готуйтеся до того, що відстежити її пересування ви з 90% ймовірністю не зможете.

Чи не відстежується посилка з Аліекспресс: що робити?

Якщо ж розглядати причини виникнення цієї ситуації з прив’язкою до вартості товару, то можна помітити таку закономірність:

  1. Товари до 5 $ – відслідковуються вкрай рідко, а якщо і відслідковуються, то зазвичай до перетину кордону з Китаєм. Особливо хвилюватися з цього приводу не варто – звичайна ситуація, нічого незвичайного немає.
  2. Товари до 10 $ – зазвичай відслідковуються, хоч і їдуть досить довго. Причинами неможливості відстежити можуть бути шахрайство або прагнення продавця заощадити.
  3. Товари дорожчі 10 $ – відстежуються майже завжди. Якщо після закінчення 6 днів з моменту відправлення посилки ви не можете її відстежити – це привід відкрити суперечку через «Немає інформації про відстеження». А після – подивитися, як продавець буде викручуватися з цієї ситуації.

У будь-якому випадку, ви або отримаєте посилку, або ні. Найчастіше посилка все-таки благополучно приходить, часом навіть в термін 🙂

Що робити, якщо посилка з Аліекспресс не відслідковується?

Якщо товар недорогий – просто чекати і стежити за терміном захисту замовлення, продовжуючи його до законних 60 днів при необхідності або відкриваючи суперечку з приводу не прийшовшого товару.

Раджу не піддаватися відкривати суперечка з приводу завідомо невідстежуючої посилки, вартість менше 5 $. Ви його виграєте, але всі ми – люди, і китайцям теж хочеться їсти. А за правилами Алі вони не мають права продавати нам що-небудь, не надаючи трек-номер, хоч і помилковий. Так що майте совість 🙂

В інших випадках – поступайте згідно обставинам. Дорогі покупки повинні відслідковуватися завжди, про це я вже говорила.

Про те, де і як можна відстежити трек-код, поговоримо іншим разом. А зараз, якщо у вас є питання щодо того, чому не відстежується посилка з Аліекспресс, можете задати їх у коментарях, постараюся допомогти 🙂

І наостанок: якщо цей пост був вам корисний, ви можете сказати нам «Спасибі» – поділившись ним в будь-якій зручній вам соцмережі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *