Чи варто купувати на Аліекспресс?

Чи варто купувати на Аліекспресс?Сьогодні ми поміркуємо на таку тему: чи варто купувати на Аліекспресс і чим керуватися при виборі відповідного товару.

Чи варто купувати на Аліекспресс все підряд?

Багато людей бояться купувати що-небудь закордоном. Частково цей страх цілком обгрунтований, адже ви ніяк не зможете зустрітися з продавцем, щоб з’ясувати у нього, чому вам було надіслано не той товар або ж взагалі не прийшла покупка. Але на іншій чаші ваг знаходиться потенційна економія, яка не буде зайвою в наш непростий час…

І найбільш дружелюбним місцем для перших закордонних покупок є саме Аліекспресс. Варто уточнити відразу, що це не магазин, а торгова площадка, на якій виставляють свої товари мільйони китайців. Втім, там торгують люди багатьох національностей, просто основна маса людей саме з китайського регіону Землі 🙂

Загалом, на Аліекспресс можна знайти дуже багато всякої всячини – від дорогої електроніки до різних дрібничок. І в пошуках відповіді на питання, чи варто купувати на Аліекспресс той чи інший товар, спочатку зверніть увагу на прилавки магазинів вашого міста. Запам’ятайте ціни, а потім спробуйте знайти щось подібне на Алі. Ви дуже здивуєтеся, виявивши там ті ж товари, тільки вдвічі або втричі дешевше. Так що робити покупки на Аліекспресс однозначно варто.

Інша справа, що купувати потрібно уміючи, тобто пам’ятати про деякі негласні правила вибору продавця і товару на цьому китайському майданчику:

  1. Не вірте помітно заниженій в порівнянні з конкурентами ціні: продавець не буде працювати собі в збиток, тому велика ймовірність шахрайства з його боку.
  2. Не довіряйте великим знижкам: привертає увагу повідомлення про 50% знижку може означати тільки те, що трохи раніше ціна цього товару була підвищена на ці ж 50%.
  3. Не лінуйтеся читати відгуки про продавця в цілому і про товар – зокрема. Якщо багато негативних відгуків – відмовтеся від співпраці з цим продавцем або виберіть інший товар.
  4. Не соромтеся задавати продавцям питання про товар, якщо вони у вас є. Якщо китаєць відмовчується, краще виберіть іншого продавця.
  5. Постарайтеся не купувати що-небудь у продавців з рейтингом нижче 95%. Цей рейтинг – показник його надійності і/або якості його товарів, тому якщо є великий відсоток негативних відгуків, то на це слід звернути увагу.

Головна помилка більшості наших співвітчизників – це завищені вимоги до покупки. Включайте здоровий глузд і не вимагайте від китайської підробки за 10-15 $ якості фірмової речі, за яку ви б заплатили 150 $. Так вас чекатиме менше розчарувань і більше приємних несподіванок 🙂

Втім, якщо ви отримали зовсім не те, що було зазначено в описі товару, не соромтеся і відкривати суперечки. Природно, для позитивного результату бажано мати вагомі докази того, що ви не причетні, наприклад, до пошкодження товару. Тому намагайтеся забезпечити собі необхідну кількість матеріалів, знімаючи кожне розпакування посилки на відео. Видалити його ви завжди встигнете 🙂

Якщо дотримуватися цих простих правил, то купувати на Аліекспресс варто, і це приносить неабияке задоволення. Звичайно, доводиться миритися з тривалою доставкою, але якщо час для вас критично – оплачуйте експрес-доставку кур’єром або переплачуйте в місцевих магазинах. У будь-якому випадку, вибір за вами.

А як ви вважаєте, чи варто купувати на Аліекспресс, і що саме?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *