Чому продавець на Аліекспресс не відправляє товар?

Продавець на Аліекспресс не надсилає товарУ першій частині цієї статті-інструкції я детально розповім вам, чому продавець на Аліекспресс не надсилає товар так швидко, як би вам цього хотілося. Також ви дізнаєтеся, яким чином подібної ситуації можна уникнути в майбутньому.

На цю статтю-інструкцію в двох частинах мене надихнуло спілкування з однією милою дівчиною, яка потрапила в не дуже приємну ситуацію: вона оплатила покупку і вже більше тижня очікує відправку товару, хоча хотілося б отримати його швидше.

Природно, її цікавило, що можна зробити в цій ситуації і чи є привід для занепокоєння. Насправді це – не поодинокий випадок, так як багато продавців на Аліекспресс не відправляють товар надто вже швидко.

Сьогодні, в першій частині, я розповім, як уникнути ситуації з тривалою відправкою покупки і чому продавці йдуть на таке крутійство. У другій частині статті ви дізнаєтеся, чи є у вас причини для хвилювання в разі тривалої відправки і що робити в цьому випадку.

Отже, почнемо по порядку.

Звертаємо увагу на терміни відправки

Почнемо з кінця 🙂 А саме, як такої ситуації можна уникнути.

Вибираючи товар для покупки, звертайте увагу не тільки на терміни доставки, а й відправки. 

Чому продавець на Аліекспресс не надсилає товар?

Як бачите, в виділеної зеленим області (вартість і терміни доставки) в дужках знаходиться вказівка ​​часового проміжку, під час якого продавець зобов’язаний вам відправити товар (на скрині виділено червоним).

Очевидно, що чим менший цей термін, тим швидше покупка буде вам відправлена. Для себе я визначила «особистий поріг терпіння» – 10 днів.

Якщо у продавця вказаний більший термін відправки, то я куплю у нього лише з двох причин: або у нього унікальний товар (або я дуже хочу саме його), або вже дуже спокуслива ціна при непоганому рейтингу. Звичайно ж, якщо ви терплячі, то ніхто не забороняє вам купувати у продавців і з більш тривалими термінами відправки.

Чому продавець довго не відправляє товар?

Взагалі я бачу цього 2 причини.

  • Перша – продавець працює по системі, подібної на Дропшиппінг або продає під замовлення у виробника: отримує від вас замовлення/збирає деякий масив замовлень, відправляє заявку на склад/місцевий магазин/завод, отримує від нього товар і відправляє його особисто або ж цим займаються китайці зі складу або магазину.

Для чого це потрібно продавцю: він забезпечує собі часовий проміжок, достатній для збору та оформлення всіх проміжних замовлень, проведення переговорів, відправок і так далі. 

Як дізнатися такого продавця? За нижчою ціною, якщо він не жадібний, звичайно ж. Завдяки економії власних коштів він може дозволити собі поставити привабливу для покупців ціну, але при цьому ті додатково розплачуються власним часом. Втім, якщо вам пощастить, то ваше замовлення може відправлятися і не 3 тижні, а всього 7 днів 🙂

  • Друга причина – продавець збільшує час відправлення товару, при цьому зменшуючи час його доставки.

Для чого це потрібно продавцю: все та же конкурентна перевага (що привертає увагу маленький термін доставки – як правило, 15-39 днів), нерідко об’єднане зі згаданим вище Дропшиппінг, тоді додається ще й порівняно низька ціна. Продавець на Аліекспресс довго не відправляє товар - чому?

Тобто на практиці виходить, що ваша покупка, наприклад, вже тиждень може бути в дорозі, тоді як продавець все ще не повідомив систему про відправку посилки і не дав вам трек-номер, щоб не запускати новий лічильник – відліку часу доставки. Найчастіше так роблять з нвідстежуємими пересилками, адже тоді ви не зможете побачити, коли насправді вона була відправлена.

Всі продавці з довгим часом відправлення свідомо йдуть на ризик: завжди є ймовірність, що покупець відмовиться чекати надто довго і спробує скасувати угоду. Але тут – не без нюансів, і про них я розповім у другій частині статті.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *