Де взяти актуальний промокод EPN Cash Back? На AliDeals!

Промокод EPN Cash BackШукаєте, де можна знайти актуальний промокод EPN Cash Back для максимально вигідних покупок на Аліекспресс? Він є на AliDeals!

Для початку викладаю актуальний промокод для EPN CashBack для тих, хто вже в курсі, що це таке і з чим його їдять. Досить просто скопіювати не використаний вами раніше код і вставити його в рядок за інструкцією, представленою нижче.

УВАГА: блок-цитата коригується в міру надходження нових промокодів, тому раджу внести статтю в закладки і час від часу перевіряти її на наявність нових кодів 🙂 Однакові за своїми властивостями промокодом будуть групуватися в одному рядку.

Промокод з терміном активації до 31.05.2017 23:59:59

можна активувати як зареєстрованим користувачам, так і використовувати відразу після реєстрації

aliexsale (8.5% на 1 день),  epnspring17 (8% на 2 дні),  alideals (8% на 3 дні),  snow-queen (8% на 3 дні)

Лімітований промокод НА 10.5% З ОБМЕЖЕНИМ КІЛЬКІСТЮ активації (СКІЛЬКИ ЗАЛИШИЛОСЯ  ДИВІТЬСЯ ТУТ). 1 користувач може активувати цей промокод тільки 1 раз.

epnbest2017  (не плутайте з epnbest2016 , який вже не актуальний 🙂 (10.5% на 7 днів)

А тепер давайте повернемося до теорії і тому, як промокод взагалі використовується. Раніше я вже писала про зв’язки партнерської програми Аліекспресс і Кешбеку, а також як отримати цей Кешбек за допомогою сервісу EPN CashBack. Сьогодні ж поговоримо про те, що таке промокод EPN Cash Back, для чого він потрібен і де його можна отримати.

Що таке промокод на EPN Cash Back і що він дає?

Промокод – це циферна або буквено-циферна комбінація, що дозволяє отримати ту чи іншу вигоду при використанні сервісу. Якщо взяти для прикладу промокод на епн Кешбек, то він підвищує відсоток Кешбеку зі стандартного до зазначеного в описі (8% або навіть вище) на зазначений термін. В окремих випадках можливі додаткові бонуси.

Як ви вже напевно помітили, на самому початку тексту я опублікувала (і буду публікувати в подальшому) актуальний на даний момент промокод. На його прикладі я покажу процедуру, як перевірити, чи актуальний знайдений вами промокод EPN CashBack і як його активувати.

Як перевірити на актуальність і використовувати промокод для EPN Cash Back?

Отже, щоб скористатися промокодом, вам потрібно зареєструватися в системі EPN CashBack, або просто авторизуватися в ньому, якщо ви вже зареєстровані. Після цього необхідно знайти в шапці сайту кнопку «Промо-код» і натиснути на неї. В результаті ви побачите наступне.

EPN Cash Back промокод

У рядок «Ваш промо-код» вставте знайдений вами код (наприклад, той, що зазначений у самому початку цієї статті), і щоб перевірити його актуальність в цілому і для вас – зокрема, натисніть кнопку «Перевірити». Якщо промо-код актуальний, система видасть табличку, подібну зображеною нижче.

Промокод для EPN Cash Back

Рядок «Код» містить перевіряючий вами промокод.

Рядок «Комісія після активації» вказує на те, яким буде відсоток Кешбек після активації даного промокодом.

Рядок «Комісія змінюється на (днів)» – термін «життя» промокодом після активації, тобто скільки днів буде діяти підвищений відсоток Кешбек.

Рядок «Можливість активації» – показує, чи можете ви активувати цей промокод.

Рядок «Можна активувати до» – вказує час, до якого можна активувати вибраний вами промокод.

Щоб активувати перевіряючий промокод, якщо система дає на це «добро», можна натиснути кнопку «Активувати» прямо на сторінці з позитивним результатом перевірки. Як варіант, можна знову натиснути кнопку «Промо-код» в шапці сайту, вставити в рядок промокод і натиснути «Активувати».

Скільки разів можна активувати промокод для EPN CashBack?

Промокодом Кешбек EPN діляться на 2 групи – з обмеженою і необмеженою кількістю активацій.

Промокоди з обмеженою кількістю активацій використовуються тільки один раз і однією людиною, незалежно від того, використовували його особисто ви або ж поділилися ним з кимось. Тобто такий промокод активується один раз і однією людиною. Так що якщо вам пощастить виграти такий промокод або заробити його в рамках тієї чи іншої акції від EPN CashBack – краще скористайтеся ним особисто, так як після активації цей код стане недоступним.

Промокодом з необмеженою кількістю активацій може користуватися необмежена кількість людей, але кожен з користувачів зможе активувати його тільки один раз. Власне, саме таким промокодом я поділилася на початку цієї статті. Ним можна скористатися мені, моїм друзям, знайомим, передплатникам нашої групи і всім тим, кому він попадеться на очі. АЛЕ після того, як закінчиться термін дії підвищеного Кешбеку від конкретно цього промокоду, повторно ним скористатися вже не можна. Але можна використовувати який-небудь інший 🙂

До слова, після активації промокоду, повторна його перевірка на валідність покаже вам наступну таблицю.

Промокод епн Кешбек

Вона виникає в двох випадках – або ви вже використовували цей промокод EPN Cash Back, або закінчився термін його дії.

Купуйте на Аліекспресс з максимальною вигодою, і якщо у вас залишилися питання – задавайте їх у коментарях.

Також рекомендую вам ознайомитися з ТОП кращих кешбек-сервісів, а також з промокодами інших кешбеків.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *