Гарячі товари – групові покупки на Аліекспресс

Групові покупки на Аліекспресс - палаючі товариЩо таке групові покупки на Аліекспресс, які нині називаються «Гарячі товари»? Давайте-но сьогодні в цьому розберемося.

Групові покупки і Гарячі товари на Аліекспресс – на манежі все ті ж

Раніше я вже залишала невелику замітку про перейменування групових покупок на Аліекспресс і свою думцку про це.

«Старички» обурюються, «новачки» – в розгубленості, адже вони і до старих правил і назви звикнути особливо не встигли, як їх взяли – і змінили, додавши ще й деякі нюанси.

І щоб ви не відчували такої ж розгубленісті, давайте по порядку розберемося, що таке Групові покупки на Аліекспресс, а також більш детально розглянемо особливості того, чим вони стали – Гарячі товари.

Відповіді на питання про Групові покупки на Аліекспресс

Питання перше: що таке Групові покупки?

Як вже говорилося, нині вони – Гарячі товари, я це неодноразово буду повторювати, в першу чергу, для себе, так як сама ще не звикла до нової назви 🙂

Не лякайтеся назви – для покупок в цій категорії вам не потрібно буде робити оптового замовлення особисто або збирати для нього компанію. Групові покупки (Гарячі товари :)) – це розділ, де продавці виставляють свої пропозиції за привабливою ціноюабо роблять вигляд, що так чинять, спочатку завищуючи вартість товару, а потім роблячи 99% знижку ;).

На даний момент розділ оновлюється щотижня по понеділках, вівторках, середах і п’ятницях.

Коли я була новачком на Алі, порівняно низька ціна і тривалий термін обробки замовлення негласно пояснювалися тим, що таким чином продавець економить на складських приміщеннях. Тобто спочатку у нього нічого немає, але привертаючи увагу до свого вигідній пропозиції і отримуючи велику кількість замовлень, він відправляє запит оптовому постачальнику, отримує товар і тут же його розсилає покупцям.

Що маємо зараз: не всі товари в цій категорії мають однаково вигідну ціну.  Вартість деяких з них відповідає, а іноді навіть перевищує ціну аналогів з числа рядових пропозицій в категоріях. Так що будьте уважні 🙂

Питання друге: як перейти в розділ Групових покупок?

Раніше кнопка Групових покупок розташовувалася в лівому верхньому кутку екрану. Кнопка Гарячих товарів, які прийшли їм на зміну, розміщена там же. Крім того, вітрина цього розділу розміщена на головній сторінці Аліекспресс, і на ній можна побачити, коли починається новий раунд (поміняються товари в розділі).

Групові покупки - Гарячі товари на Аліекспресс

На ілюстрації кнопки виділені зеленою рамкою. Клікнувши на іконки, розташовані правіше написи «До кінця раунду: …», можна дізнатися, що такого гарного пропонують Гарячі товари на даний момент. Скриня цю інформацію я не буду, тим більше, вона цілком може там час від часу змінюватися.

Питання третє: що таке «Майже даром»?

Мабуть, найбільш популярне питання серед новачків – це що таке категорія «Майже даром» і коли вона з’являється.

Моя думка – цю категорію можна назвати єдиним, заради чого взагалі варто відвідувати «Гарячі товари», тому як ніде на Аліекспресс більше немає можливості купити китайське барахло звичайне для цього майданчика товари з реальною знижкою 90-95% .

Одна біда – охочих багато, товару – мало. Всього 10 позицій, в кожній з яких налічується від 10 до 100 одиниць товару. Встигли викупити – молодець, ні – можливо, пощастить наступного разу. Втім, більш детально про розподіл «Майже даром» я розповім в одній з наступних статей, тому як тема ця досить велика, і там є деякі хитрощі.

В цілому про Гарячі товарах – все. Трохи пізніше я також розповім про те, як здійснювати покупки в цьому розділі Аліекспресс, хоч і не вважаю, що в цьому є щось складне (тут – більш докладно). У будь-якому випадку, стежте за оновленнями блогу, вас чекає цікава і корисна інформація;)

Якщо є якісь питання по вже викладеному «матеріалу» – задавайте в коментарях, постараюся відповісти максимально зрозуміло і інформативно 🙂

І наостанок: якщо цей пост був вам корисний, ви можете сказати нам «Спасибі» – поділившись ним в будь-якій зручній вам соцмережі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *