Китайський глиняний чайник і піали з Аліекспресс

Огляд-відгук на невеликий набір, в який входить китайський глиняний чайник і піали.

Якщо хочете помацати справжній китайський глиняний посуд, то де ж його замовляти, як не на Аліекспресс. Особливо це стосується посуду для чаювання, адже у китайців ставлення до цього напою не менше трепетне, ніж у японців. Чайна церемонія досить вигадлива, і для неї навіть на Аліекспресс продаються цілі набори – причому як для китайської, так і для японської.

Дорогие, друзья! Уважаемые, гости-посетители! https://prostoopt.com.ua/Позвольте задать несколько простых вопросов:

Але ми поки не претендуємо на повне виконання якої б то не було чайної церемонії, але подивитися вживу на справжній глиняний китайський посуд дуже хотілося. Сказано – зроблено, ми замовили  невеликий чайник і три чаші-піали.

Хоч в статті наша покупка і називається набором, але варто відзначити, що чайник і піали продавалися окремо. При цьому продавець попередив, що обрані нами відтінки (дуже схожі на фото) по факту не збігаються і запропонував покласти піали «в тон» чайнику. Ми погодилися, і тільки після цього продавець відправив посилку. Це перший плюсик йому.

Якщо говорити про ціну, то китайський глиняний чайник обійшовся нам в 12.63 $, а комплект з 3 піал – в 4.89 $. На даний момент ціна може трохи відрізнятися через наявність/відсутність знижок і акцій (До речі, зараз у продавця є і готовий аналогічний набір, який коштує дешевше, ніж сумарна вартість нашої покупки. Але на момент нашого замовлення його не було, мабуть, продавець стежить за тим, що у нього купують, і поповнює список товару відповідними комплектами).

Посилка дійшла всього за два тижні, при цьому упаковано все було на вищому рівні. Чайник з чашками прийшли в пінопластовому блоці, отвори в якому були вирізані спеціально під посуд.

Всередині все також було щільно укладено і перемотане скотчем і пакувальним папером. За це – другий плюс продавцеві: розбити посуд в такій упаковці можна тільки навмисно. Чи варто говорити, що весь вміст посилки доїхав до нас в цілості й схоронності 🙂

Весь набір виглядає ось так.

Китайський глиняний чайник і піали з Аліекспресс

Параметри чайника наступні:

  • довжина від носика до ручки – 17 см;
  • діаметр від стінки до стінки – 11 см;
  • висота з кришкою – 10 см;
  • максимальний обсяг – 400 мл;

Матеріал виготовлення – пурпурна глина.

Китайський глиняний чайник з Аліекспресс

Чашки-піали володіють наступними характеристиками:

  • діаметр – 6 см;
  • висота – 3 см;
  • максимальний обсяг – 60 мл.

Матеріал виготовлення – пурпурна глина.

І чашки, і чайник виконані на високому рівні. Колір – глибокий і красивий. Єдине зауваження – це до фарбування чайника зсередини, точніше – її відсутность. Зате можна побачити справжній колір пурпурової глини 🙂

Китайський глиняний чайник з Aliexpress

Варто відзначити, що при наповненні чайника окропом немає ніяких сторонніх запахів. Так що описаний вище недолік не критичний, а може навіть і зовсім не є недоліком.

Китайський глиняний чайник для заварювання з Аліекспресс

Чайник прикрашений рослинним орнаментом, чашки ж повністю гладкі. Але при цьому колір настільки ідентичний, що вони виглядають, як єдиний чайний набір (або сервіз :)).

Наостанок уточню з приводу обсягу. Чайник і чашки дійсно відповідають описаному на сайті обсягом, але тільки в тому випадку, якщо наповнювати їх по самі вінця. Якщо ж наливати рідину до комфортного рівня, при якому окріп НЕ буде проливатися при найменшому русі, то обсяг чайника – 370-380 мл, а чашок – 50 мл.

Загалом, цей китайський глиняний чайник і піали отримують позитивну оцінку від адміністрації AliDeals. Хороша штука як для себе, так і в якості подарунка. Продавець – молодець, уважне ставлення до замовлення, відмінна упаковка і оперативна відправка.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *