На Аліекспресс не відправляють товар: що робити?

На Аліекспресс не відправляти товарЩо робити, якщо на Аліекспресс не відправляють товар. Що буде з грошима і як їх повернути? Відповідям на ці питання і присвячена друга частина моєї статті-інструкції.

Отже, в першій частині ми вже розглянули можливі причини, чому продавець довго не відправляє товар і як цього уникнути. Зараз же ми поговоримо про те, що ви можете зробити в ситуації, коли на Аліекспресс не відправляють товар, але спочатку – відповідь на саме животрепетне питання 🙂

Що буде з грошима, якщо на Аліекспресс не відправляють товар?

Та нічого з ними не буде – їх вам повернуть, як тільки закінчиться термін, відведений продавцеві на відправку товару. Це ще один аспект прояву програми захисту замовлень на Аліекспресс. Сума в повному розмірі повернеться на карту, рахунок або віртуальний гаманець, з якого ви проводили оплату товару.

Тому ви можете не хвилюватися про те, як повернути гроші самостійно – система подбає про все сама. До того ж, жоден продавець при здоровому глузді не буде відмовлятися від грошей, тому рано чи пізно всі вони відправляють товари (крім шахраїв, звичайно ж, але це вже зовсім інша історія :-)). Просто потрібно проявити терпіння або надалі вибирати товар з меншим терміном відправки.

Що робити, коли дуже довго на Аліекспресс не відправляють товар?

У цій ситуації у вас є всього 2 варіанти дій: дочекатися, поки товар вам таки відправлять, або ж просити продавця про скасування замовлення.

Ввічливість і терпіння

Варіант «терпляче чекати відправки» – кращий, адже ви, купуючи щось у цього продавця, бачили термін обробки замовлення. І те, що ви могли не звернути увагу на нього – це ваші проблеми 🙂

Втім, ви можете написати продавцеві (обов’язково англійською) і ввічливо поцікавитися, коли ваша покупка буде відправлена.

Може це і збіг, але після такого питання приблизно в 3 з 5 випадків продавець змінює статус замовлення на «Відправлено» і надсилає трек-код протягом пари днів. Тобто, заявлений інтерес з вашого боку до конкретних термінів відправки теоретично може прискорити обробку вашого замовлення. Але це, так би мовити, людський фактор, і повністю покладатися на нього не варто.

Трохи про скасування замовлення

Докладну інструкцію того, як скасувати замовлення на Аліекспресс, я надам вам трохи пізніше. Поки ж поговоримо про те, чи можна це зробити в ситуації, коли на Аліекспресс не відправляють товар.

В принципі, скасувати замовлення в цій ситуації можна, вказавши в якості причини – «Обробка замовлення зайняла занадто багато часу».

Правда, є одна важлива АЛЕ: з 100% вірогідністю скасувати замовлення з цієї причини ви зможете тільки тоді, коли продавець збільшив термін обробки вже ПІСЛЯ того, як ви замовили товар .

Як це виглядає? Наприклад, ви зробили замовлення, на сторінці якого вказано 7-денний термін обробки. Ви чекаєте, тиждень проходить, а товар все ще не відправлений. І тут ви з подивом виявляєте, що замовлення не скасували автоматично, тому як термін обробки раптово «виріс» на 10-20-30 днів.

Продавець попросту його продовжив (вам повинно було прийти повідомлення на e-mail, але на сторінці самого замовлення не буде про це ніяких «відміток). Ось в такому випадку ви маєте повне право вимагати від продавця скасування замовлення.

Що робити, якщо на Аліекспресс не відправляти товар

У мене так було при замовленні корсета – спочатку було 5 днів на обробку замовлення, а потім хлоп – і 30 днів. Втім, продавець без проблем скасував замовлення і, як виявилося, товар він таки відправив> _ <

Якщо ж такої вагомої причини для скасування замовлення немає, то ймовірність – 50 на 50.

Знову-таки, проблему можна спробувати вирішити по-людськи – написати продавцеві, мовляв помилилися з покупкою, передумали 1000 вибачень і так далі. І запросити скасування замовлення через «помилковий вибір» (як-то так, думаю, сенс зрозумілий). Не всі продавці, звичайно ж, погоджуються, але ймовірність швидкого повернення грошей все одно є.

У будь-якому випадку, не хвилюйтеся і спілкуйтеся з продавцем. У більшості випадків правила Аліекспресс на вашому боці, головне – не робіть необдуманих вчинків 🙂

Сподіваюся, ця стаття була для вас цікава і корисна, і якщо це так – буду вдячна за лайки і репости 🙂 Залишилися питання? Задавайте їх у коментарях!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *