Не підійшов розмір на Аліекспресс: чи варто сперечатися?

Чи не підійшов розмір на АліекспрессЧи варто сперечатися, якщо вам не підійшов розмір на Аліекспресс? І в яких випадках можна виграти суперечку? Дізнайтеся відповіді з цієї статті!

Не підійшов розмір на Аліекспресс: чи завжди винен продавець?

Почну здалеку 🙂

Ні для кого не секрет, що китайський одяг і взуття в більшості своїй схильний до маломірних. Так вже вийшло, що китайці «дрібнуваті» в порівнянні зі слов’янами, тому розміри одягу у них відповідні.

Так, якщо для слов’янок найбільш поширеним розміром є 48 європейський (а то і більший), то більшість китаянок носять 42-44, а 48 і вище у них вважається так званим big size і коштуэ, відповідно, дорожче. З поправкою на згадану вище маломірність той же розмір XXL на перевірку може йти не на 50-52, а на 46-48.

Звичайно, так буває не завжди, але іноді виникають подібні неприємні сюрпризи. А «єдиний розмір» – це взагалі окрема «пісня» – у кожного продавця своє конкретне значення цього розміру.

Саме тому при покупці будь-якої речі, для якої важливий розмір (одяг чи взуття, наприклад), обов’язково звіряйтеся з розмірною сіткою продавця . Як правило, більшість продавців надають її в описі свого товару в тому чи іншому вигляді.

Чи не підійшов розмір на Аліекспресс: чи варто відкривати суперечка?

Загалом, ідея зрозуміла: якщо ви хочете купити якусь річ – дивіться розмірну сітку або напишіть продавцю і уточніть, який розмір підійде під ваші параметри. Більшість продавців охоче йдуть назустріч покупцеві і дають рекомендації щодо вибору розміру.

Тепер же перейдемо безпосередньо до суперечки. Одна справа, коли продавець надсилає не той розмір, тут однозначно потрібно відкривати суперечку за відповідною причиною.

І зовсім інша, коли річ виявляється велика або мала в порівнянні з вказаними вимірами. Звичайно, китайці дають собі невелику лазівку у вигляді згадки про похибки в пару сантиметрів, але коли ця «пара» досягає 5 см і більше – це вже не похибка, а справжня помилка. В такому випадку можна відкрити суперечку через «Невідповідність за кольором, розміром, дизайну або матеріалу», ОБОВ’ЯЗКОВО прикріпивши фотографії з реальними розмірами речі. Власне, саме ці фотографії будуть служити доказами в вашу користь. Щодо повного відшкодування говорити не будуть, тут все індивідуально, але 50-75% вартості речі можна буде повернути.

Але  якщо розміри речі на перевірку виявилися правильними, але ви «недооцінили» власні параметри, то тут немає сенсу відкривати суперечку, на жаль. Продавець не винен, в ситуації, що склалася, а ви в наступний раз будете уважнішими… А річ можна спробувати перепродати комусь із знайомих або ж домовитися про повернення до продавця. Правда, останнє рішення виявляється зазвичай не надто вигідним – за пересилку напевно платити будете ви. Але тут, як то кажуть, кожному – своє…

А вам доводилося стикатися з тим, що не підійшов розмір на Аліекспресс? І який вихід із ситуації вибирали в такому випадку ви?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *