Не видно відгуків на Аліекспресс: чому і що робити?

Чи не показуються відгуки на АліекспрессЗіткнулися з тим, що вам не видно відгуки на Аліекспресс? Дізнайтеся, як це виправити!

Насправді, на момент написання цієї статті (30.03.2016), питанням «Чому я не бачу відгуки на Аліекспресс?!» Користувачі стали задаватися через чергове мовчазне нововведення адміністрації приблизно тижнем раніше.

Відповідь проста: тому що розгорнуті відгуки перемістили на окрему сторінку з розширеним функціоналом. Давайте покажу наочно і з скринами.

У самому низу сторінки товару тепер замість відгуків відображається тільки історія покупок і інформація про транзакції – тобто хто, коли і скільки купив, тобто демонстрація затребуваності цього товару.

Не видно відгуки на Аліекспресс

А самі ж відгуки можна знайти, натиснувши на «зірочки» рейтингу товару під його назвою.

Не бачу відгуки на Аліекспресс

Або ж відкривши вкладку «Відгуки» над його описом.

Не видно відгуки в Аліекспресс

Так чи інакше, в результаті замість опису товару вам відкривається ось така інформація.

Чому не видно відгуків на Аліекспресс

Тут ви можете побачити загальний рейтинг в зірках і кількість оцінок (1), впорядкувати відгуки за різними параметрами (2) і, найголовніше, побачити, коли товар був дійсно отриманий, а коли відгук написано вже після закриття спору з повною або частковою компенсацією (3).

В цілому можу сказати, що стало зручніше, хоч і поки що незвично. Звичайно, деякий час багато користувачів ще будуть дивуватися, чому не видно відгуків на Аліекспресс, але я думаю, що з часом всі звикнуть 🙂

Ось такий вийшов невеличкий лікнеп. А про те, чому не видно відгуки в Аліекспресс, які ви самі ж і залишили, я розповім наступного разу.

І наостанок: якщо цей пост був вам корисний, ви можете сказати нам «Спасибі» – поділившись ним в будь-якій зручній вам соцмережі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *