Обробка замовлення на Аліекспресс: що це і для чого потрібно

Час обробки замовлення на АліекспрессЩо таке обробка замовлення на Аліекспресс і що робити, якщо цей час закінчується? Відповіді на ці та деякі інші питання – в цій статті!

Що таке обробка замовлення на Аліекспресс, а також що слід про неї знати

Обробка замовлення на Аліекспресс продавцем – це наступний етап після оформлення покупки, її оплати та перевірки платежу системою.

Дізнатися орієнтовний час обробки замовлення можна, звернувши увагу при покупці на наступну сходинку: «Відправка протягом… днів».

Обробка замовлення на Аліекспресс - що це і для чого потрібно

Як очевидно з опису, на протязі цього часу продавець обробляє ваше замовлення і відправляє його, після чого надсилає вам трек-номер і змінює статус покупки на «Відправлений». Зі зміною статусу перезапускаєтся лічильник, а також починається відстеження посилки.

Тобто, якщо спочатку лічильник показував 7 днів (вказаний на прикладі вище час обробки замовлення на Аліекспресс ), то зі зміною статусу почнеться зворотний відлік вже часу доставки і, відповідно, Захисту замовлення – 35, 45 і більше днів.

Це якщо коротко, що означає обробка замовлення на Аліекспресс. А тепер давайте перейдемо до найбільш поширених питань, які можуть з’явитися у новачків на цьому етапі.

Де дивитися, коли закінчується обробка замовлення на Аліекспресс?

Отже, ви замовили товар, оплатили його, платіж перевірений системою і ваше замовлення передане продавцю для обробки. Подивитися термін, що залишився обробки замовлення можна, авторизувавшись і перейшовши на сторінку зі списком ваших замовлень.

Де подивитися час, що залишився обробки замовлення

Перейшовши на сторінку замовлення в самому верху ви також побачите лічильник, який показує, скільки залишилося до закінчення терміну обробки замовлення.

Що робити, якщо закінчується час обробки замовлення на Аліекспресс?

У цій ситуації у вас є два виходи:

  1. Дочекатися, поки термін закінчиться і замовлення закриється. В цьому випадку система поверне вам гроші протягом 3-10 днів. Зазвичай повернення відбувається все ж швидше, у мене ця процедура займала максимум 2 дні.
  2. Продовжити термін обробки замовлення самостійно. В цьому випадку ви дасте продавцеві додатковий час, щоб той встиг відправити вам замовлення. При цьому бажано повідомити про це продавця та поцікавитися, коли він збирається відправляти вам замовлення і чи збирається взагалі.

Про можливі причини, чому продавець довго не відправляє замовлення я вже писала, так що докладно на цьому зупинятися не буду. Який варіант вибрати – вирішуєте тільки ви.

Як продовжити обробку замовлення на Аліекспресс?

Якщо ви все-таки вирішили продовжити час обробки замовлення на Аліекспресс, то робиться це дуже просто. Досить зайти на сторінку своїх замовлень, знайти потрібне, після чого – натиснути кнопку «Продовжити час обробки».

Як продовжити час обробки замовлення на Аліекспресс

Те ж можна зробити і на сторінці самого замовлення.

Як продовжити обробку замовлення на Аліекспресс

В результаті натискання цієї кнопки з’явиться віконце, в якому потрібно вказати бажану кількість днів продовження.

Збільшення часу обробки замовлення на Аліекспресс

Отже, я взяла замовлення з рештою 4 днями обробки і збільшила цей термін на 1 день. В результаті виявилося, що мінімальним «кроком» збільшення є 3 дні – лічильник в підсумку показав 7 днів і 16 годин замість тих, що були раніше 4 дні і 16 годин.

Як збільшити час обробки замовлення на Аліекспресс

При цьому збільшення терміну обробки замовлення здійснюється в односторонньому порядку – вам не буде потрібна згода продавця на це, на відміну від тіго ж скасування замовлення після оплати. Теоретично, продавець точно так же може збільшити термін обробки без вашої на те згоди, але останній такий випадок я спостерігала приблизно рік тому, тому може зараз вже і не може 🙂

І так, скоротити час обробки замовлення на Аліекспресс не можна. Ви можете тільки написати продавцеві і попросити його поквапитися з відправкою. Це ще одне поширене питання новачків, але відповідь тут настільки однозначна, що виділяти її в окремий підрозділ немає сенсу.

Ось такий вийшов лікнеп на тему того, що таке обробка замовлення на Аліекспресс, а також що взагалі про неї варто знати. Якщо у вас залишилися якісь питання з цього приводу – задавайте їх у коментарях, постараюся допомогти.

А про те, чи варто взагалі збільшувати час обробки – я розповім як-небудь іншим разом 🙂

І наостанок: якщо цей пост був вам корисний, ви можете сказати нам «Спасибі» – поділившись ним в будь-якій зручній вам соцмережі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *