Партнерська програма Аліекспресс і Кешбек. Який зв’язок?

Офіційна партнерська програма AliexpressЯк працюють сервіси, що дають Кешбек Aliexpress? Відповідь очевидна – необхідні умови їм надає партнерська програма Аліекспресс!

Раніше я вже писала про один з Кешбек-сервісів Аліекспресс, який надає найбільш високий з відомих мені відсотків повернення коштів, а саме – 7%. Перший коментар до тієї статті став яскравим прикладом того, як деякі користувачі не довіряють подібним сервісам, підозрюючи їх у неправомірних діях. На жаль, деякі несумлінні сервіси дійсно працюють подібним чином, але вони, як правило, довго не живуть 🙂

Як же насправді працюють Кешбек-сервіси і звідки вони отримують кошти для виплати Кешбеку з Aliexpress? Насправді відповідь проста до неподобства – всі необхідні умови забезпечені їм партнерською програмою Аліекспресс, про існування якої знають далеко не всі. Але давайте про все по порядку.

Партнерська програма Aliexpress – клуб кмітливих і веселих

Насправді я теж не так давно дізналася про те, що існує партнерська програма Аліекспресс. Чому учасники цієї програми – клуб кмітливих і веселих?

Кмітливих – тому що адресу цієї партнерської програми ще потрібно знайти. З головної сторінки ви на неї ніяк не потрапите, шукати її досить довго і клопітно, тому простіше перейти за прямим посиланням.

Партнерська програма Аліекспресс

А веселих – тому що вам належить неабияк повеселитися, перш ніж розберетеся в англомовному інтерфейсі, який, як на мене, не дуже очевидний. Але це дрібниці, хто шукає – той знайде, хто хоче – той доб’ється.

Тепер перейдемо безпосередньо до партнерки: якщо ви зареєстровані на Аліекспресс, то можете увійти під своїм логіном і паролем, натиснувши кнопку Sign in в правому верхньому кутку головної сторінки. Після авторизації система перенаправляє вас в кабінет, де відображається основна статистика по вашому заробітку, останні новини, а також вкладки з інструментами, опціями і так далі.

Партнерська програма Aliexpress

Як бачите, у мене все по нулях, так як я з офіційною партнеркою не працюю, не дивлячись на те, що з її допомогою можна отримати 8% від вартості своїх покупок або покупок наведених за аффіліатним (партнерських посиланнях). І цьому є кілька причин:

  • виключно англомовний інтерфейс (спасибі, що не китайський ^ _ ^) – не критично, звичайно, але напружує;
  • замало готових інструментів для продажів (можна отримати тільки посилання і крапельку промо-матеріалів), а я не настільки досвідчена в верстці і програмуванні, щоб створювати їх самостійно з використанням аффіліатних посилань;
  • дикі умови виведення грошей – мінімальна сума в 16 $, і при цьому 15 $ – комісія, а виплати нерідко затримуються.

Особисто для мене такі умови незручні і невигідні, особливо останнім, тому що я дуже довго буду набирати мінімальну суму для виведення, при цьому втрачаючи майже всю її на комісії. Я – дуже дрібний і незначний учасник, тому мені немає сенсу займатися цим безпосередньо.

До чого все це? А до того, що Кешбек-сервіси – це великі учасники партнерської програми АліекспрессДивіться самі: отримуючи 8% (а то і більше, в залежності від місячного обороту залучених користувачів) вони повертають частину цих грошей цим самим залученими користувачам, тобто нам з вами.

Головною умовою отримання грошей є виконання покупки на певних умовах, наприклад, купувати через плагін або ж переходячи на Аліекспресс з сайту Кешбек-сервісу. Відчуваєте зв’язок?

Чи погано це? Ні в якому разі, хоча першою вашою реакцією може стати обурення, адже на вас заробляють. Але подивіться на це з іншого боку: замість вам надають можливість заощадити на покупках але ж її спочатку у вас не було. Тим більше, що ви нічого не доплачуєте, партнерські відрахування спочатку вкладені в вартість кожного товару, і з самого початку є заробітком Аліекспресс, яким майданчик ділиться з продуктивними учасниками партнерки.

Звичайно, можна піти на принцип, і купувати все за власними аффіліатним посиланням, створюючи в їх кабінеті партнерки Аліекспресс. Але повертаємося до того, що дрібним партнерам працювати з Алі безпосередньо просто невигідно, особливо тоді, коли вам просто потрібно отримати особисту знижку на власні покупки. Тому описаний мною раніше  сервіс з максимальним Кешбек Аліекспресс – наше все 🙂

Що робити, якщо потрібна партнерська програма Аліекспресс для заробітку?

Насправді, якщо ви не плануєте створити Кешбек-сервіс, вам буде зараз важкувато заробити в рамках партнерської програми Аліекспресс. Проблема в тому, що з 12 жовтня 2015 року тривалість однієї аффіліатной сесії обмежена однією браузерною сесією .

Тобто гроші можна отримати тільки за схемою «покупець перейшов по посиланню => побачив цікавий товар => відразу ж оформив покупку», і ніяк інакше. В рамках Кешбек-сервісу це виходить природним чином, адже повернення частини вартості – найпростіший і очевидний спосіб мотивувати до покупки «тут і зараз». В інших же випадках покупцеві досить закрити вкладку, і все, грошей з нього ви не отримаєте.

Якщо ж вас не лякають складнощі, і ви все-таки хочете спробувати заробити в рамках партнерської програми Аліекспресс, то вам варто скористатися послугами компаній-посередників, які надають більш комфортні умови для роботи і зручне і швидке виведення зароблених коштів.

І про одну з таких компаній я розповім трохи пізніше , так що слідкуйте за оновленнями блогу;)

І наостанок: якщо цей пост був вам корисний, ви можете сказати нам «Спасибі» – поділившись ним в будь-якій зручній вам соцмережі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *