Що це таке – обробка платежу на Аліекспресс?

Обробка платежу на АліекспрессОбробка платежу на Аліекспресс – порівняно нова функція, введена для забезпечення підвищеного захисту покупця. Давайте розберемося, що це таке і чим може бути корисно.

Багатьма користувачами (і мною в тому числі :)), обробка платежу на Аліекспресс була помічена далеко не відразу.

Я не маю на увазі перевірку вашого платежу після того, як ви зробили замовлення і оплатили його. В даному випадку мова йде про статус, який отримує ваша покупка в списку замовлень після того, як ви підтверджуєте її отримання або ж закінчується термін захисту замовлення.

Виглядає цей статус так.

Обробка платежу - що це?І якщо ви відкриєте сторінку з замовленням, то побачите наступну розшифровку поточного статусу.

Що це - обробка платежу на Аліекспресс?Як бачите, тепер навіть якщо ви випадково натиснули підтвердження замовлення (наприклад, піддавшись на вмовляння продавця) або просто не встежили за терміном захисту, то протягом 15 днів з моменту закриття замовлення ви можете відкрити суперечку, якщо з товаром щось не так або ви взагалі його не отримали. До слова, ніякого лічильника, пов’язаного з цими 15 днями немає, так що рахувати, коли закінчується перевірка платежу на Аліекспресс, доведеться самостійно.

Відкриття спору під час цієї перевірки проводиться на загальних підставах. Тобто кнопка відкриття спору знаходиться на тому ж місці, причини ті ж, умови повернення – аналогічні.

Що означає обробка платежу на Аліекспресс

Можна сказати, що вам просто збільшили час захисту замовлення без необхідності чекати довше покладених за правилами 60 днів доставки. Єдиний тип замовлень, які в такий спосіб не «підстраховуються» – це закриті в результаті суперечки.

Так що тепер навіть якщо ви випадково підтвердили доставку, у вас в запасі залишається ще 15 днів, під час яких ви можете відкрити суперечку і тримати її відкритою до тих пір, поки не отримаєте замовлення. Але пам’ятайте: скасована під час цього постзахисту суперечка призводить до остаточного закриття замовлення з перерахуванням грошей продавцю. Тобто повторно відкрити суперечку ви не зможете .

І так, це нововведення набуло чинності 25 червня 2015 року. Ну що ж, зауважила запізно, але краще пізно, ніж ніколи.

Пішла залишати згадки про цю нову можливість у відповідних статтях, написаних до її появи на Аліекспресс 🙂

І наостанок: якщо цей пост був вам корисний, ви можете сказати нам «Спасибі» – поділившись ним в будь-якій зручній вам соцмережі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *