ТАБЛИЦЯ РОЗМІРІВ ПЕРСНІВ НА АЛІЕКСПРЕСС – ДЕ ЇЇ ШУКАТИ?

Хочете купити кільце, але не знаєте, який вибрати розмір? І взагалі, де знаходиться таблиця розмірів кілець на Аліекспресс? Відповідь – в цій статті.

Давненько не було лікнепу, і сьогодні ми поговоримо про досить актуальну проблему, яка стосується покупки будь-яких речей, у яких є розміри – не тільки кілець. Але розглянемо ми ситуацію саме на прикладі цих популярних прикрас.

ЧИ ІСНУЄ ЄДИНА ТАБЛИЦЯ РОЗМІРІВ КІЛЕЦЬ НА АЛІЕКСПРЕСС?

Отже, почну з того, що  загальної універсальної таблиці розмірів кілець на Аліекспресс немає і ніколи не було. Це ж Китай, тут у кожного продавця своє розуміння прекрасного своя розмірна сітка. Біжутерія в даному випадку – не виняток. Тому правильна постановка питання полягає, в пошуку таблиці, яка буде актуальна для конкретно того кільця, яке вам сподобалося.

На щастя, більшість продавців люб’язно надає розмірну сітку, актуальну для представлених в їх магазинах предметів. Найчастіше вона розміщується в описі товару і може виглядати, як таблиця, а у окремих ледачих китайських товаришів – як просто місиво з букв і цифр, які при більш уважному вивченні можна співвіднести один з одним.

Приклади таблиць в описі товарів.

Таблиця розмірів кілець на Аліекспресс - жіночих і чоловічих

Таблиця розмірів кілець на Аліекспресс для жінок і чоловіків
Таблиця розмірів кілець на Аліекспресс для жінок і чоловіків

І так, таблиця розмірів кілець на Аліекспресс для жінок і чоловіків єдина – просто чоловічі кільця йдуть з більшою цифрою розміру. Це різні продавці, і у них, як бачите, збігаються виміри відповідних розмірів. Але так буває не завжди, тому таблицю розмірів варто дивитися завжди, просто щоб потім не було неприємних несподіванок.

Також варто згадати про те, що окремі продавці не лінуються прописувати таблицю розмірів програмно за допомогою інструментів Аліекспресс. Правда, як наслідок, не завжди розміщують таблицю розмірів в самому описі.

Таблиця розмірів спливає після натискання на значок сантиметрової стрічки.

І ось так виглядає віконце розмірної сітки для конкретного кільця.

Таблиця розмірів кілець на aliexpress

І якщо ви уважно придивитеся, то помітите, що в останній-то таблиці розміри трохи інші 🙂

Наприклад, візьмемо американський розмір 5: за двома раніше продемонстрованим таблицями цей розмір відповідає обхвату пальця в 49 мм, а у останнього продавця вказано 49.3 мм. Тоді як 12-й розмір у тих же продавців – по 68 мм, а у останнього (зі спливаючою таблицею) – 67.2 мм, різниця вже більш відчутна, причому в інший бік. Так що уважність, і ще раз – уважність.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ТАБЛИЦІ РОЗМІРІВ КОЛЕЦЬ У ПРОДАВЦЯ НА АЛІЕКСПРЕСС НЕМАЄ ВЗАГАЛІ?

Тут є 3 варіанти: або шукайте такі ж кільця у інших продавців і купуйте у них/орієнтуйтеся на їх розмір, або відмовтеся від покупки, або просто беріть наосліп той розмір, який звикли носити.

До слова, з кільцями ще ситуація більш-менш, різниться в пару десятих міліметра може бути не дуже суттєвою. А ось те, наскільки різняться розмірні сітки продавців одягу, не перестає мене дивувати, не кажучи вже про погрішності розмірів… Але це вже зовсім інша історія 🙂

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *