Якщо ви не знаєте, як налаштувати відображення ціни Аліекспресс в рублях, гривнях або доларах, то вам допоможе ця наочна інструкція.
Як налаштувати відображення ціни на Аліекспресс в рублях, гривнях або доларах?
Спочатку я хотіла написати тільки про гривні, але потім подумала, що інтернет-покупки – така штука, що ніколи не знаєш, в якій валюті будеш розплачуватися завтра. І це я без політичного підтексту, не подумайте нічого поганого…
А веду я до того, що ті ж Webmoney у мене далеко не завжди в гривнях, а частіше – в доларах або рублях. І втрачати деяку суму на обміні однієї валюти на іншу якось не хочеться. Тому напишу про три найпопулярніші валюти – гривні, долари і рублі, тим більше, що принцип зміни і перерахунку ціни Аліекспресс для них єдиний.
Ціни Аліекспресс в доларах
Спочатку, наскільки я пам’ятаю, саме в цій валюті ви побачите всі ціни. По крайній мірі, до тих пір, поки не вкажете країну доставки.
Для зміни ціни вам потрібно зайти на сторінку, цікавлячого вас товару і звернути увагу на верхню частину екрану з правого боку. Так як я використовую російськомовну версію сайту, то і показувати я буду на ній. В англомовній версії все розташовано точно так же, тільки англійською 🙂
Як бачите, обрана доставка в Україну, ціни в USD. Особисто мені так зручніше, тому як всі ціни Аліекспресс спочатку вказуються в доларах, і лише потім конвертуються в ті чи інші нацвалюти за міжбанківським курсом.
Якщо у вас стоїть інша валюта, то поміняти її на USD можна, натиснувши на виділеній на попередньому скрині іконку і вибравши відповідну валюту.
Після цього потрібно натиснути на кнопку «Зберегти», і тепер ціни будуть відображатися в USD.
Ціни Аліекспресс в гривнях
Робимо за аналогічним принципом: натискаємо на іконку країни/валюти, а там вибираємо UAH.
Натискаємо «Зберегти» і дивимося, як перерахували ціну в гривнях.
Як бачите, під ціною в доларах з’явився напис «Приблизно… грн/шт.». Чому приблизно? Тому що орієнтовний курс обміну часто відрізняється від фактичного залежно від того, чим ви оплачуєте. На цьому явищі я ще загострю увагу в кінці статті, а зараз перейдемо до рубля.
Ціни Аліекспресс в рублях
І знову натискаємо на іконку країни/валюти, після чого вибираємо RUB.
Натискаємо «Зберегти» і дивимося на ціну.
Тут, як бачите, ціна в рублях замість ціни в доларах. Особисто для мене це не дуже зручно, тому що не можу відразу оцінити курс обміну. Але якщо у вас немає інших варіантів, крім оплати в рублях, то ніяких проблем 🙂
Які ціни Аліекспресс кращі?
Може це і не всім буде цікаво, але поділюся деякими своїми роздумами. А саме: якщо у вас є долари на Webmoney або банківській карті – краще розплачуйтеся ними, а не рублями або гривнями.
Чому так? Тому що початкова ціна будь-якого товару на Аліекспресс задається в доларах. Орієнтовні ціни вираховуються за міжбанківським курсом, який далеко не завжди збігається з реальним комерційним курсом. І в підсумку ви заплатите більше, ніж планували.
Як так? А ви просто робите процедуру обміну валюти при покупці відповідно до курсу обраного вами посередника (банку або будь-який інший комерційної організації). Тобто, якщо ви оплачуєте в рублях, продавець з Китаю отримує долари, а не рублі. Тому, якщо не хочете втрачати гроші на обміні валюти, намагайтеся тримати деякий запас тих же WMZ для оплати покупок на Аліекспресс.
Для наочності наведу приклад. Купувала я якусь дрібничку, ціна на яку була близько 1 $. У перерахунку на гривню по зимовому курсу Алі позначив її приблизну вартість, як 21 грн з копійками. У підсумку я заплатила 24 грн, так як обмінний безготівковий курс ПриватБанку (чиєю карткою я скористалася при оплаті) відрізнявся від «стандартного». Вийшло 3 грн переплати на 1 $. На 10 $ – вже 30 грн. Звичайно, зараз різниця вже не така дика, але тоді я зробила висновок, що по можливості буду розплачуватися доларами, що зручніше за все робити за допомогою Webmoney.
Звичайно, не у кожного покупця є можливість так поступати, тому я просто вам раджу звертати увагу на кінцеву вартість вашої покупки і вибирати той спосіб оплати, де ця вартість буде найменше. Ну, самі розумієте, різні курси обміну, додаткові комісії посередників і так далі…
Сподіваюся, я зрозуміло розповіла, як можна змінювати відображення ціни Аліекспресс в різних валютах. Якщо є питання – задавайте, з задоволенням відповім 🙂