Важлива новина: з 1 червня знижується Кешбек на Аліекспресс

Зниження Кешбек на Аліекспресс, зменшення cashback з AliexpressЗ 1 червня ставка Кешбек в EPN і інших сервісах буде знижений через зміни в умовах партнерської програми Аліекспресс. Детальніше – в статті.

Те, що знижується Кешбек на Аліекспресс – новина неприємна, але хто попереджений, як то кажуть… В офіційній групі EPN в ВК анонсовані попередні ставки Кешбеку, які стануть актуальні з 1 червня. Замість базових 7% на всі товари, крім сертифікатів, книг і купонів на послуги (а також замовлень з Молла з відправкою з російських складів), відсоток Кешбеку буде залежати від категорії товару, що купується і країни покупця. Тепер це виглядає так.

Попередній розмір Кешбек епн з 1 червня

Як бачите, нововведення сильно вдарить по економії при покупці телефонів, та й в цілому втрата 2% для активних користувачів Кешбеку з країн СНД і РФ навряд чи буде приємною новиною.

Трохи веселіша (але не набагато) картина у веб-майстрів, які за більш високий відсоток повернення коштів розплачуються 30-денним очікуванням зарахування грошей на баланс за підтверджене замовлення, можливістю виведення всього 2 рази в місяць і вкрай рідкісними промокодоми на підвищення відсотка. Зазначені вище відсотки – замість поточних базових 8.5%.

Попередній розмір відрахувань для партнерів епн

Уточнюю відразу: в таблицях вище вказані ПОПЕРЕДНІ процентні ставки Кешбеку і партнерських відрахувань, актуальні для сервісу EPN CashBack і EPN відповідно. Ближче до справи вони можуть змінитися, якщо раптом Аліекспресс ще щось поміняє у своїй партнерській програмі (про зв’язок партнерської програми Aliexpress і роботи Кешбек-сервісів читайте тут). Я не знаю, якими будуть відсоткові ставки у інших сервісів, але навряд чи вони виявляться вищими, тому що нові правила партнерської програми стосуватимуться всіх сервісів без винятку.

Що ці нововведення означають для пересічного покупця? Те, що ті ж телефони, швидше за все, тепер купувати стане просто невигідно. В іншому ж різниця в пару відсотків не критична, але неприємна, звичайно. З огляду на те, що команда епн обіцяє дати максимально можливі вигідні відсотки, залишається тільки чекати остаточного затвердження процентних ставок і звикати до того, що Кешбек тепер буде нижчим.

Аліекспресс розкрутився, і тепер починає закручувати гайки. Очевидно, що піде масоване «підгортання» цільової аудиторії з Іспанії та Франції, тому що по ним йде навіть підвищення ставки для деяких категорій. У той час, як на вже «освоєних» територіях умови стають гірші. Але навряд чи при покупці допоможе зміна IP, швидше за все, країна покупця буде визначатися за адресою доставки. Загалом, то ще буде…

PS І «на пам’ять» про старою ставкою Кешбек епн дає можливість активувати промокод на 10% на 1 день до 30/31 травня. Шукайте його тут.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *