Як підтвердити отримання замовлення на Аліекспресс?

Як підтвердити отримання замовлення на Аліекспресс?Якщо ви не знаєте, як підтвердити отримання замовлення на Аліекспресс, тоді ця покрокова інструкція – для вас!

Про спори на Аліекспресс ми вже поговорили чимало, як і про причини їх відкриття. Темою на сьогодні буде більш приємна подія – ви нарешті отримали свою посилку і повністю задоволені нею. Як підтвердити отримання замовлення на Аліекспресс? Нижче я розпишу цей процес з скріншотами.

Як підтвердити отримання товару на Аліекспресс

Це не складно. Вам потрібно авторизуватися в системі, перейти на сторінку з усіма вашими замовленнями і знайти те, що прийшло. У мене це, наприклад, дитячі непромокальні трусики, для привчання до горщика, так би мовити ^ _ ^

Знайшли? Відкриваємо замовлення, натиснувши на його номер або ж тиснемо кнопку «Підтвердити отримання товару» .

Як підтвердити отримання товару на Аліекспресс

Після цього ви переходите на сторінку вашого замовлення, де його вміст відображається більш детально. Саме тут ви можете або відкрити суперечку з тієї чи іншої причини, або підтвердити отримання замовлення.

Як підтвердити отримання замовлення на Aliexpress

Для підтвердження отримання замовлення вам потрібно виділити галочками отримані речі і натиснути кнопку «Підтвердити отримання товару» (зелені стрілочки).

Ваше замовлення досить об’ємне, складається з великої кількості товарів, і вас повністю все влаштовує? Ви можете виділити їх всі відразу, поставивши всього одну галочку (жовта стрілка), після чого – підтвердити отримання.

Якщо ж частина замовлення не прийшла або виявилася неналежної якості, то ви спочатку підтверджуєте отримання тих товарів, що вас влаштовують (зелені стрілки), а потім – відкриваєте суперечку по кожному що не прийшли або бракованих товарів. Або навпаки: спочатку – суперечка, потім – підтвердження отримання інших, тут вже на ваш розсуд 🙂

Не виходить підтвердити отримання товару? Якщо у вас виникає таке віконце, то ви просто забули поставити галочку поруч з отриманим товаром. Я так розумію, це своєрідний захист від випадкового підтвердження: отриманий товар завжди потрібно відзначати, навіть якщо він усього один в посилці .

І навіть після цього система все одно перепитає 🙂

Підтвердження отримання товару на Аліекспресс

Так що я не розумію, як можна випадково підтвердити отримання товару… Втім, всяке буває, так що не зарікаюся 🙂 Втім, якщо ви все-таки помилилися з підтвердженням, то 25 червня 2015 року стала доступна додаткова функція перевірки платежу. Так що тепер, якщо щось не так, ви зможете відкрити суперечку протягом 15 днів після закриття замовлення.

І наостанок: навіть якщо ви не підтвердите отримання товару самостійно, після закінчення терміну захисту замовлення система зробить це автоматично і перерахує гроші продавцеві. Але все-таки краще зробити це самостійно, адже продавцеві теж буде приємно, якщо ви не станете змушувати його чекати ті ж 60 днів замість реальних двох-трьох тижнів. І так, до 60 днів ж ще 15 днів додаються, під час яких продавець все ще не отримує гроші, адже у вас залишається можливість відкрити суперечку.

Сподіваюся, я пояснила все досить зрозуміло 🙂 Залишилися питання? Задавайте їх в коментарях, чим зможу – допоможу!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *