Якщо на Аліекспресс скасувати замовлення – гроші повернуть?

Якщо на Аліекспресс скасувати замовлення - гроші повернуть?Хвилюєтеся, чи повернуть гроші, якщо скасувати замовлення на Аліекспресс? У цій статті ви знайдете відповідь на своє питання!

Раніше я вже розповідала про те, як скасувати замовлення на Аліекспресс до оплати і після неї. І якщо ви не встигли оплатити замовлення, то все в порядку, воно буде просто скасоване. У другому ж випадку у багатьох може виникнути природне запитання: якщо на Аліекспресс скасувати замовлення – гроші повернуть чи ні?

Відповім одразу: так, повернуть. Це – ще один аспект системи захисту замовлень на Аліекспресс, за правилами якого продавець не отримує ваші гроші до тих пір, поки ви не підтвердите отримання товару і своє задоволення покупкою. Головне тільки, щоб продавець схвалив ваш запит на скасування, тоді ваші гроші повернуться туди, звідки ви оплачували покупку – віртуальний рахунок WM або ЯД, банківську карту і т. д.

Якщо ж продавець не дасть «добро» на скасування угоди, то чекайте зміни статусу замовлення на «Відправлений» і трек-номер. В цьому випадку, швидше за все, ви пізно попросили скасувати угоду, і товар вам вже встигли відправити. Природно, назад свої гроші ви зможете отримати тільки в тому випадку, якщо з надісланим товаром буде щось не так, для чого буде потрібно відкрити суперечку. Але це вже інша історія 🙂

Коли повернуть гроші, якщо на Аліекспресс скасоване замовлення?

Після того, як продавець погодиться зі скасуванням замовлення, буде ініційована процедура повернення ваших грошей. Взагалі вона триває від 3 днів до 3 тижнів, в залежності від обраного вами способу оплати (на віртуальні рахунки повертається швидше, на банківські карти – повільніше, принаймні можу судити з власного досвіду).

В середньому ж гроші приходять назад протягом 5-10 днів – як і у випадку з поверненням коштів за підсумками спору. Природно, якщо на Аліекспресс відбувається який-небудь аврал-караул у вигляді чергового «розпродажу», термін може збільшитися.

Моніторити стан платежу ви зможете у вкладці «Платіж» на сторінці скасованого замовлення.

Якщо на Аліекспресс скасувати замовлення - чи повернуть гроші?

Сподіваюся, ця невелика замітка була для вас корисною, якщо це так – буду вдячна за репост в соціальних мережах ^ _ ^

І якщо у вас залишилися питання – пишіть їх в коментарях, чим зможу – допоможу 🙂

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *