Якщо не прийшов товар – коли відкривати суперечку на Аліекспресс?

Якщо не прийшов товар - коли відкривати суперечка на АліекспрессДізнайтеся, коли відкривати суперечу, якщо не прийшов товар з Аліекспресс. Також в коментарях ви можете задати свої питання і отримати відповіді на них!

Про те, як відкрити суперечку на Аліекспресс з приводу не прийшого товару я вже писала. В тій статті я мимохіть згадувала оптимальний термін для початку диспуту. Сьогодні ж я більш детально розповім про те, коли відкривати суперечку, якщо не прийшов товар з Аліекспресс. Постараюся не розтікатися думкою по древу 🙂

Якщо говорити коротко, то відкривати суперечку на Аліекспресс через не прийшовший товару слід хоча б за 5 днів до закінчення терміну захисту цього замовлення.

При цьому важливою умовою є тривалість цього терміну – з моменту відправки вам замовлення повинно пройти приблизно 55 днів (55 + 5 днів залишилася захисту замовлення = 60 днів – час, після закінчення якого ви за правилами Аліекспресс маєте право на повернення вартості не прийшовшого товару) .

Відкриття спору на більш ранньому терміні (за 10-15 днів до закінчення захисту/60-денного періоду) сенсу не має – продавець цілком обґрунтовано попросить вас почекати ще до того ж збільшить термін захисту замовлення ще днів на 30, що іноді збиває з пантелику початківців покупців.

Тягнути час і відкривати суперечку за 1-2 дні до закінчення терміну захисту теж не варто. Продавець може не встигнути зреагувати, захист закінчиться, і гроші не перерахуються йому тільки через те, що відкрита суперечка. І якщо до 60-денного терміну доставки ще далеко (наприклад, суперечка була відкрита по закінченню 35-денного захисту замовлення), то решта 25 днів доведеться підтримувати диспут в актуальному стані, адже він обмежений за часом.

Ваше завдання при цьому – не дозволити йому закритися автоматично на умовах, які вас не влаштовують (нульова компенсація, наприклад). Завдання продавця – приблизно таке ж, так що протягом 25 днів ви будете перекидатися «зустрічними» пропозиціями. Загострення диспуту на цьому етапі особливої користі вам теж не принесе, тому якщо продавець надасть всі чеки про те, що він дійсно вам відправив, то результат буде на його користь незалежно від того, отримаєте ви посилку на момент прийняття рішення адміністрацією чи ні. Знову в нетрі полізла 🙂

Так що запам’ятайте ключову фразу: якщо з моменту отримання вами трек-номера від продавця пройшло 55-57 днів і до закінчення терміну захисту замовлення залишилося 3-5 днів – відкривайте суперечку. Якщо посилка йде до вас менше 2 місяців і термін захисту вже закінчується – просіть продавця продовжити захист. Бажано знову-таки робити це днів за 5 до закінчення терміну захисту, щоб у продавця був час зреагувати. Ось і все, насправді – нічого складного.

Тепер ви знаєте, коли відкривати суперечку, якщо не прийшов товар з Аліекспресс. Сподіваюся, ця інформація буде вам корисна. Якщо у вас залишилися питання – пишіть їх в коментарях, що знаю – підкажу.

PS З 25 червня 2015 року стала доступна додаткова функція перевірки платежу. Так що тепер, навіть якщо ви раптом не встежите за термінами захисту і товар не прийде, то ви зможете відкрити суперечку протягом 15 днів після закриття замовлення.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *