Запаковувач пакетів з Аліекспресс

Запечативатель пакетівНайпростіший запечативатель пакетів з Аліекспресс – чи корисний він в побуті і чи варто його купувати?

На цю річ ми поглядали досить давно. Було просто цікаво, наскільки цей простенький запечативатель пакетів застосовуємий в побуті. З огляду на його невисоку вартість (2.4 $), ми все-таки купили його, щоб перестати мучитися від цікавості 🙂

Гіпотетично даний агрегат повинен бути корисним в побуті – при заморожуванні різних овочів і фруктів або просто при упаковці продуктів. Замовлений нами запечативатель пакетів йшов стандартний місяць, і в звичайному кур’єрському пакеті виявилася ось така весела коробочка.

Простий запечативатель пакетів з Aliexpress

Всередині коробочки виявився ось такий агрегат.

Запечатеватель поліетилену з аліекспресс

Недорогий запечативатель пакетів з Aliexpress Дуже схожий на канцелярський степлер 🙂 Параметри штучки такі:

довжина – 10 см;
ширина – 4 см;
висота – 6 см;
вага з батарейками – 97 г;
вага без батарейок – 42 м
Виконаний він досить просто. За пластиковою поворотно. заглушкою розташований дріт.

Якщо притиснути верхню частину корпусу, ланцюг замкнеться і дріт розігріється до температури, що дозволяє розплавити поліетилен. Вручну протягаючи агрегат по пакетику ми оплавлятися вставлений між половинками «степлера» край, тим самим закриваючи його.

Верхняя частина оснащена поворотною пружиною, яка з легкістю піднімає її у вихідне розімкнуте положення. Як тільки ми розмикаємо ланцюг, дріт остигає. За інструкцією, зберігати запечативатель пакетів потрібно з піднятою захисною заглушкою.

Агрегат працює на двох АА батарейках (в комплекті НЕ йдуть).

Запечатеватель пакетів

Также на задній кришці є досить потужний магніт, за допомогою якого запечативатель можна повісити на холодильник.

Теперь про найцікавіше – зручності, ну або, якщо хочете, практичності даного апарату. Сама ідея дуже навіть нічого, та й зібрана дана штука цілком легкотравно і якісно.

Але ось запечатувати пакетики цієї штуковиною досить незручно. Так звичайні одноразові пакетики дуже тонкі і м’які, то початковий край запечатати практично неможливо – його просто не виходить за потрібне чином зафіксувати. Доводиться починати з середини пакета і плавляться край спочатку в одну сторону, а потім – в іншу. Природно, при такому запаковуванні ні про яку герметичность говорити не варто, принаймні, у нас не вийшло домогтися ідеального результату. Та й естетика теж страждає 🙂

Також був проведений експеримент на більш щільному поліетилені – канцелярському «файлі». Тут результат став більш схожий на очікуваний (якщо починати з боку місця для зшивання). Але через значну товщини поліетилену можливо недостатнє його розплавлення, тому протягувати запечативатель потрібно акуратно, вдумливо і з розстановкою. Загалом, теж та ще розвага 🙂

Вердикт наступний – як би добре даний апарат не був зібраний конструкція, його просто не життєздатна, якщо ви хочете домогтися ідеально герметичної упаковки.

Здається мені, що його старші і більш дорогі побратими, що плавлять пакет відразу по всій довжині (а деякі ще й відкачують при цьому повітря з пакета) більш зручні і життєздатні. Наприклад ось такий або такий.

Загалом, в цілому змішані враження. Дрібниця не безнадійна, але і не корисна. Ми свою цікавість задовольнили, а чи потрібна така штука вам – вам і вирішувати 🙂

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *